Buhurdanlık Set / Model-03
Buhurdanlık Set / Model-03
Buhurdanlık Set / Model-03

Buhurdanlık Set / Model-03

Fiyat : ₺290,00(KDV Dahil)

Buhurdanlık Nedir?

Buhurdanlık kullanımı çok eski çağlara dayanmaktadır. Günümüzde buhurdanlık bir ya da iki bölmeli şekilde, oldukça pratik bir kullanıma sahip olmuştur. Buhurdanlıkların kullanım alanı oldukça geniştir. Dekoratif özellik de gösteren buhurdanlıklar, iş yerlerinden evlere, otellerden ofislere kadar birçok yerde kullanılabilmektedir. Buhurdanlıkla beraber ortama salınan güzel esans, kişinin rahatlamasına ve stresinin azalmasına yardımcı olur.

 

Buhurdanlık Seti;

  • ·      1 adet Buhurdanlık (Model ölçüleri: 11x10x10 cm)
  • ·      2 adet seçeceğiniz 10 gramlık esans (yasemin, lavanta, zambak, bergamot, bebek pudrası)
  • ·      2 adet mum (tealight)

içermektedir.

 

Buhurdanlık Nedir ?

Buhurdanlık kullanımı çok eski çağlara dayanmaktadır. Günümüzde buhurdanlık bir ya da iki bölmeli şekilde, oldukça pratik bir kullanıma sahip olmuştur. Buhurdanlıkların kullanım alanı oldukça geniştir. Dekoratif özellik de gösteren buhurdanlıklar, iş yerlerinden evlere, otellerden ofislere kadar birçok yerde kullanılabilmektedir. Buhurdanlık ile beraber ortama salınan güzel esans, kişinin rahatlamasına ve stresinin azalmasına yardımcı olur.

 

Buhurdanlığın Evde Kullanımı:


Buhurdanlık evinizde vazgeçemeyeceğiniz dekoratif objelerden biri haline gelebilir. Siz de buhurdanlık satın alarak hem kendi zevkinizi yansıtabilir hem de rahatlamanın tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik kötü kokuların giderilmesi de buhurdanlık ile kesin sonuca ulaşır. Kötü kokuları hoş bir kokuyla bastırmanın en güzel yolu doğal ve dekoratif bir şekilde buhurdanlık kullanımı ile sağlayabilirsiniz.

Buhurdanlığın Ofiste Kullanımı:

Buhurdanlıklar ofislerde de geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ofisler, gün içerisinde zamanın büyük bir bölümünün geçtiği alanlardan biridir. Burada dekoratif objeler kullanarak çalıştığınız alanı daha güzel hale getirebilirsiniz. Özellikle ofiste de zevkini yansıtmak isteyen kişilerin tercihi olan buhurdanlıklar, çeşitli renk ve desenler ile ofisinizde bütünlük kurmaya hazırdır.

Buhurdanlık Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Buhurdanlıkların kullanımında en önemli nokta, doğru esans tercihi yapmak ve buhurdanlığı temizleyerek kokuların karışmasını önlemektir. Bu sayede çok daha kaliteli bir şekilde buhurdanlıktan faydalanabilirsiniz. Her ne kadar kokuları ayrı ayrı sevseniz de, birbirine karıştığında memnun kalmayabilirsiniz. Bu durumun önüne geçilmesinin en iyi yolu buhurdanlığı doğru şekilde temizlemektir. Buhurdanlığın içerisindeki leke oluşumunu da bu sayede önleyebilirsiniz.


 

 

Ücretsiz Kargo
1000 TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Güvenli Ödeme
3D Güvenlikle Ödeme Sistemi
Müşteri Hizmetleri
Whatsapp ile Kesintisiz Destek
Üyelik Fırsatları
Hemen Üye Ol Fırsatları Yakala
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR