NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Oriental-Çiçeksi

 

Üst notalardaki yasemin yoğunluğu, safranın görkemli kokusuyla buluşuyor ve açılışta bizi lüks bir koku karşılıyor. Orta notalarda amber özleri parfüme derinlik ve iz katarken; alt notadaki sedir ağacı kokunun arkamızdan gelmesini ve etrafınızda adeta bir harmoni oluşmasını sağlıyor. Tatlımsı-baharatlı yapısı ile herkesin bakışını üstünüze çekecek iddialı bir koku arıyorsanız, doğru yerdesiniz! İster gece özel bir davette ister gündüz dikkat çekmek için dört mevsim uygulayabileceğiniz bir parfüm.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Yasemin-Safran

 

• Orta Notalar: Amberwood-Ambergris

 

• Alt Notalar: Reçine-Sedir ağacı

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Meyveli-Şipre

 

Çarkıfelek meyvesi, şeftali ve armut gibi tatlı meyvelerin bereketli buketiyle karakter kazanan J-002 kodlu ürünümüz, ahududu ve kırmızı meyvelerin enerjisi ile bizlere sıcacık, dinamik bir koku sunuyor. Orta notada zambak; alt notalarda paçuli ve miskin güçlü kokularıyla iz bırakacak bir gün sonuna imza atıyor. İtalyan stili ile tasarlanan bu kokumuz, meyveli-odunsu koku ailesine sahiptir. Zengin içeriği ile kokladıkça sizi içine çekecek ve enerjinizi yükseltecek bir parfüm arıyorsanız, dört mevsim kullanım rahatlığı ile bu koku tam size göre!

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Çarkıfelek meyvesi-Şeftali-Ahududu-Kuş üzümü-Armut-Kum

 

• Orta Notalar: Zambak

 

• Alt Notalar: Kediotu-Sandal ağacı-Vanilya-Paçuli-Misk

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Oriental-Odunsu

 

Amberin yoğunluğunu ve saflığını, odunsu notaların buluşmasıyla hissedebileceğiniz en özel koku. Odunsu-oryantal koku ailesine sahip J-003 kodlu ürünümüz, baharatlı esintiler ile buluşarak iddialı bir koku profili oluşturuyor. Eşsiz yapısı ile zengin içerikli üst segment notaları ile odunsu yapılı koku sevenler için nokta atışı bir parfüm olacaktır.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Notalar: Misk-Osmantus-Yasemin-Sandal ağacı-Amber-Safran-Nutmeg-Benzoin-Bergamot-Mür-Gül-Ud-Biber

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Oriental-Çiçeksi

 

Zarif, taze ve modern çizgide tasarlanmış bir koku olup, ferah ve etkileyici parfüm isteyenler için doğru bir tercih olacaktır. İlk başta burnunuza gelen hafif gül notası, durdukça yerini misk ve tonka fasulyesine bırakıyor. Bu da kokunun asil ve aynı zamanda ferah bir etkiye sahip olmasını sağlıyor.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Notalar: Misk-Tonka fasulyesi-Gül-Odunsu notalar

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Oriental-Odunsu

 

Özel notalardan biri olan ud ağacının, amber ve odunsu-oryantal notalar ile tasarlanması sonucu oluşan J-005 kodlu ürünümüz, arabik esintili ve tatlımsı-meyveli yapısı ile arkanızda iz bırakacak nokta atışı bir üründür. Tatlımsı ud diye tanımlayabileceğimiz, yoğun ve efektif koku arayanlar için uygun bir parfüm seçimi olacaktır.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Notalar : Ud-Olibanum-Labdanum-Ambergris-Meyveli notalar-Odunsu notalar-Oryantal notalar-Çiçeksi notalar

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Şipre-Odunsu-Meyveli

 

“Kralın Kokusu” diye bilinen, sıktığınız anda size lüks bir hissiyat oluşturacak odunsu-meyveli koku ailesine sahip ikonik bir kokudur. Üst notadaki ananas meyvesi kokuyu sıktığınız anda cüretkar bir açılış sunuyor, durdukça ardından gelen paçuli-misk-meşe yosunu ve amber notaları kokunun odunsu bir şekilde etrafınıza yayılmasını sağlıyor.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Frenk üzümü-Bergamot-Elma-Ananas

 

• Orta Notalar: Gül-Huş ağacı-Morokko yasemini-Paçuli

 

• Alt Notalar: Meşe yosunu-Misk-Ambergris-Vanilya

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Odunsu-Aromatik

 

Aromatik yapısı ile ilk sıktığınız andan itibaren alt notalara kadar baharatlı ve odunsu eşsiz bir deneyim sunuyor. Kahve-tütün-tütsü-ud ve paçuli gibi kuvvetli notalarla tasarlanan J-007 kodlu ürünümüz, ağaç kokularından tatlı kakao kokusuna kadar geniş bir aroma yelpazesine sahiptir. Karakteristik ve yayılımı kuvvetli farkedilir bir koku arıyorsanız, doğru üründesiniz! 

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Kenevir-Yeşil notalar

 

• Orta Notalar: Reçine-Odunsu notalar-Kahve-Tütün

 

• Alt Notalar: Tütsü-Ud

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Oriental-Odunsu

 

Odunsu, baharatlı koku ailesine sahip olan bu ürünümüzde sıktığınız anda sizi safran ile karışmış turunçgil ailesi karşılıyor. Aromatik kokusu ile gizemli, çekici bir hissiyat oluşturuyor. Durdukça açığa çıkan sandal ağacı, sıcak ve tatlı baharat etkisini etrafınıza yaymaya başlıyor. J-008 kodlu ürünümüz geçtiğiniz yerde kokunuzun kalacağı, karakteristik ve etkileyici bir seçim olacaktır.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Mandalina-Portakal çiçeği-Safran-Kakule-Nutmeg

 

• Orta Notalar: Damla sakızı-Fıstık-Gül-Yasemin-Portakal çiçeği

 

• Alt Notalar: Sandal ağacı-Vanilya

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Çiçeksi-Meyveli

 

Özel bir karışım ile başlayan bu parfümde kayısı ile harmanlanmış gül notası bizi karşılıyor. Hem masum hem çekici bir yapısı olan bu ürünümüz çiçeksi ve meyveli koku ailesine sahiptir. Orta ve alt notalarda bulunan, durdukça açığa çıkan sümbül, amber ve sedir ağacı hem temiz, pudralı hem de gizemli bir esinti yaratıyor.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Yasemin-Osmantus-Gül

 

• Orta Notalar: Sümbülteber-Nergis

 

• Alt Notalar: Amber-Sedir ağacı

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Oriental-Odunsu

 

Baharatlı, odunsu, oryantal içeriği ile yoğun koku sevenleri mest edecek bir kompozisyona sahip. Tatlı bal notası ile dumansı tütsülü yapıcı ve vanilya özünün harmanlanması ile parfümün sıktığınız anda farkedilmesini sağlıyor. Genelde kış aylarında tercih edilen bu ürünü, ister gece özel bir davette ister gündüz kullanabilirsiniz.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Notalar: Bergamot-Safran-Nutmeg-Kakule-Kişniş-Ahududu-Papatya-Olibanum-Bal-Sedir ağacı-Meşe yosunu-Tütün-Paçuli-Badem-Vanilya-Labdanum

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Çiçeksi-Vanilya 

 

Çiçeksi, pudralı ve vanilya bazlı bir yapıya sahip olan bu ürünümüzün en belirgin özelliği içerisinde aldehit grubunu barındırmasıdır. Parfüm içerisinde kullanılan aldehit notası kokuya ferahlatıcı, canlandırıcı, metalik ve taze bir yapı sunuyor. Çiçeksi notalar ile buluşunca da ortaya keskin ve iddialı, bakışları üzerinize çekecek bir koku ortaya çıkıyor. J-011 kodlu ürünümüz ile sanki metal bir elbise giymiş gibi, parlamaya hazır olun.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Aldehitler-Bergamot-Pembe biber

 

• Orta Notalar: Beyaz diken-Zambak-Kediotu

 

• Alt Notalar: Amber-Balsam-Vanilya-Sandal ağacı

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Deri

 

Yoğun deri notası içerikli, maskülen yapısı baskın ve güçlü bir karaktere sahiptir. İmza koku olarak kullanabileceğiniz J-012 kodlu ürünümüz, içerdiği deri notası kakule-yasemin-amber notaları ile buluşunca odunsu-baharatlı bir koku oluşturuyor. Genelde sonbahar-kış aylarında tercih edilen bu ürünümüzü etrafınızda karakteristik bir atmosfer oluşturmak için kullanabilirsiniz.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Kakule

 

• Orta Notalar: Yasemin-Deri

 

• Alt Notalar: Paçuli-Amber-Meşe yosunu

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Oriental-Çiçeksi

 

Zarif ve tatlı bir oryantal-çiçeksi bir parfüm olup sıcak, kremsi, büyüleyici bir kompozisyona sahiptir. Açılışta bulunan kan portakalı nefis bir ferahlatıcı etki ile sizi karşılıyor. Ardından yasemin, tarçın ve en dipte gelen karamel-kurabiye notaları kokunun sıcak ve tatlımsı yanını açığa çıkarıyor. Gurme bir koku olduğu için size ve etrafınıza lezzetli ve çekici bir koku şöleni yaşatıyor.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Bergamot-Kan portakalı-Lavanta

 

• Orta Notalar: Yasemin-Tarçın-Sandal ağacı

 

• Alt Notalar: Misk-Vanilya-Karamel

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Çiçeksi

 

Özellikle Türk Gülü yani Isparta Gülü kullandığımız bu ürünümüz çiçeksi koku ailesine sahip olup, feminen koku arayanlar için doğru bir seçim olacaktır. Öne çıkan gül özelliği dışında, Rhubarb dediğimiz özel bir bitki içeriğini de barındırmaktadır. Bu bitki kokuya bir yandan ferahlatıcı, canlandırıcı etki sağlarken bir yandan tatlı meyve hissiyatı oluşturmaktadır. Dört mevsim ister gündüz ister gece özel bir davette kullanabileceğiniz ve kullandığınız zaman mutlaka sorulacak bir üründür.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Bergamot-Rhubarb-Kral meyvesi-Nutmeg

 

• Orta Notalar: Gül-Şakayık-Vanilya-Misk

 

• Alt Notalar: Kaşmir-Vetiver-Tütsü-Sedir

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Odunsu

 

Zengin, derin, odunsu bir yapıya sahip olan J-015 kodlu ürünümüz, yoğun oud ağacı içermektedir. Agar ağacı olarakta bilinen oud ağacı nadir bulunan kıymetli notalardan biridir. Bu ürünümüzde yanında bulunan sandal ağacı-kakule-karabiber gibi notalarla bütünleşerek odunsu oud haline dönüşüyor. Aynı zamanda biraz da baharat etkisi ile odunsu-baharatlı, daha maskülen yapılı sofistike bir ürün açığa çıkıyor.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

• Notalar: Oud-Sandal ağacı-Kakule-Vanilya-Karabiber-Vetiver-Tonka fasulyesi-Amber

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Amber-Çiçeksi 

 

İçeriği ile en karakteristik kokulardan biri olan J-016 kodlu ürünümüz, nadir rastlanan amber-çiçeksi koku ailesine aittir. Acı badem-vişne-likör içeriği ile kendine hayran bırakan bu ürünümüzde ilk sıktığınız zaman sizi yoğun bir acı badem kokusu karşılıyor. Biraz durunca koku tamamen vişne notasına dönüşüyor ve gün sonunda sizi vişne likörü ile buluşan sandal ağacı tamamlıyor.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Vişne-Acı Badem-Likör

 

• Orta Notalar: Vişne-Erik-Türk Gülü-Yasemin

 

• Alt Notalar: Tonka Fasulyesi-Vanilya-Balsam-Tarçın-Sandal Ağacı-Sedir-Karanfil-Vetiver-Paçuli

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Çiçeksi-Vanilya-Misk

 

Çiçeksi-vanilya-misk koku ailesine ait olan J-017 kodlu ürünümüz, göz alıcı notalara sahip dikkat çekici bir parfümdür. Portakal çiçeği-mandalina-sümbül açılışı ile bizi karşılayan bu kokuda, özellikle aromaterapik olan kıymetli ylang-ylang notası vanilya ile buluşarak enfes bir koku şöleni sunuyor. Gün sonunda vanilya, sandal ağacı ve misk ile harmanlanarak iddialı bir esinti bırakıyor.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Portakal çiçeği-Mandalina

 

• Orta Notalar: Sümbülteber-Ylang ylang-Agav

 

• Alt Notalar: Vanilya-Sandal ağacı-Beyaz misk-Sedir

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Günbatımı zamanı kaşmir bir bluzu giydiğinizi hayal edin. Üstünüzde yumuşacık, ipek gibi bir hissiyat oluşuyor. İşte bu hissiyata eşlik eden koku J-019 kodlu ürünümüz, içerisinde kıymetli kaşmir notası bulundurması ile temiz, pudralı ama bir o kadar da çekici bir koku sunuyor. Kaşmir notasının yanı sıra içerdiği çiçek notaları ve en dipte bulunan hindistan cevizi sizi kokunun bağımlısı yapıyor. Her zaman çok rahatlıkla kullanabileceğiniz, vazgeçemeyeceğiniz, dört mevsimlik bir parfümdür.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Ylang-Ylang-Su yasemini-Bergamot-Çimen

 

• Orta Notalar: Şeftali-Armut çiçeği-Zambak-Osmantus-Menekşe yaprağı

 

• Alt Notalar: Kaşmir-Kehribar-Tonka fasulyesi-Hindistan cevizi-Vanilya

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Oriental-Çiçeksi

 

Sanki çiçek buketini almışsınız ve üstünüze dökmüşsünüz gibi, gün boyu buram buram kokacak ve beyaz çiçek karışımı sevenler için nokta atışı olacaktır. İçerisinde hanımeli-gardenya-sümbül-yasemin-zambak-karanfil gibi çoğu çiçeği barındırıyor. Alt notalarda bulunan kehribar ve vetiver ise parfüme çiçeksiliğin yanı sıra oryantal bir özellik katıyor.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Rhubarb-Biber-Kişniş

 

• Orta Notalar: Gardenya-Sümbülteber-Yasemin-Zambak-Karanfil

 

• Alt Notalar: Kehribar-Tütsü-Opoponax-Vetiver-Deri

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Oriental-Çiçeksi

 

Sanki çiçek buketini almışsınız ve üstünüze dökmüşsünüz gibi, gün boyu buram buram kokacak ve beyaz çiçek karışımı sevenler için nokta atışı olacaktır. İçerisinde hanımeli-gardenya-sümbül-yasemin-zambak-karanfil gibi çoğu çiçeği barındırıyor. Alt notalarda bulunan kehribar ve vetiver ise parfüme çiçeksiliğin yanı sıra oryantal bir özellik katıyor.

 

*Ürün 30 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Rhubarb-Biber-Kişniş

 

• Orta Notalar: Gardenya-Sümbülteber-Yasemin-Zambak-Karanfil

 

• Alt Notalar: Kehribar-Tütsü-Opoponax-Vetiver-Deri

 

 

₺499,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Günbatımı zamanı kaşmir bir bluzu giydiğinizi hayal edin. Üstünüzde yumuşacık, ipek gibi bir hissiyat oluşuyor. İşte bu hissiyata eşlik eden koku J-019 kodlu ürünümüz, içerisinde kıymetli kaşmir notası bulundurması ile temiz, pudralı ama bir o kadar da çekici bir koku sunuyor. Kaşmir notasının yanı sıra içerdiği çiçek notaları ve en dipte bulunan hindistan cevizi sizi kokunun bağımlısı yapıyor. Her zaman çok rahatlıkla kullanabileceğiniz, vazgeçemeyeceğiniz, dört mevsimlik bir parfümdür.

 

*Ürün 30 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Ylang-Ylang-Su yasemini-Bergamot-Çimen

 

• Orta Notalar: Şeftali-Armut çiçeği-Zambak-Beyaz kediotu-Şam gülü-Menekşe yaprağı

 

• Alt Notalar: Kaşmir-Abanoz-Kehribar-Tonka fasulyesi-Hindistan cevizi-Vanilya-Şeker

 

 

₺499,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Çiçeksi-Akuatik

 

Çiçeksi-akuatik koku ailesine ait bu ürünümüzde açılışta ferahlatıcı etkisi ile sucul notalar, limon ile buluşarak bizi karşılıyor. Hemen ardından ise gül notası etrafı sarıyor ve kısa bir zaman sonra tütün-vanilya kendini belli ediyor. Tam bir gurme koku olarak tanımlayabileceğimiz J-018 kodlu ürünümüz, lezzetli karakteri ile gün boyu ve gece sizlere eşlik ediyor. Bu kokunun gurme olmasının en güzel yanı ise, gün sonunda sıcak çikolatamsı enfes bir ton ile sonlanıyor.

 

*Ürün 30 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Limon-Sucul notalar

 

• Orta Notalar: Gül-Tütün

 

• Alt Notalar: Vanilya-Beyaz misk-Sedir

 

 

₺499,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Çiçeksi-Vanilya-Misk

 

Çiçeksi-vanilya-misk koku ailesine ait olan J-017 kodlu ürünümüz, göz alıcı notalara sahip dikkat çekici bir parfümdür. Portakal çiçeği-mandalina-sümbül açılışı ile bizi karşılayan bu kokuda, özellikle aromaterapik olan kıymetli ylang-ylang notası vanilya ile buluşarak enfes bir koku şöleni sunuyor. Gün sonunda vanilya, sandal ağacı ve misk ile harmanlanarak iddialı bir esinti bırakıyor.

 

*Ürün 30 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Portakal çiçeği-Mandalina

 

• Orta Notalar: Sümbülteber-Ylang ylang-Agav

 

• Alt Notalar: Vanilya-Sandal ağacı-Beyaz misk-Sedir

 

 

₺499,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Amber-Çiçeksi 

 

İçeriği ile en karakteristik kokulardan biri olan J-016 kodlu ürünümüz, nadir rastlanan amber-çiçeksi koku ailesine aittir. Acı badem-vişne-likör içeriği ile kendine hayran bırakan bu ürünümüzde ilk sıktığınız zaman sizi yoğun bir acı badem kokusu karşılıyor. Biraz durunca koku tamamen vişne notasına dönüşüyor ve gün sonunda sizi vişne likörü ile buluşan sandal ağacı tamamlıyor.

 

*Ürün 30 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Vişne-Acı Badem-Likör

 

• Orta Notalar: Vişne-Erik-Türk Gülü-Yasemin

 

• Alt Notalar: Tonka Fasulyesi-Vanilya-Balsam-Tarçın-Sandal Ağacı-Sedir-Karanfil-Vetiver-Paçuli

 

 

₺499,00 KDV Dahil
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR