Vücut Spreyleri

 

Fruity Floral

 

 

Meyvelerin canlılığını ve çiçeklerin zarafetini bir araya getirerek size benzersiz bir deneyim sunuyor. İlk sıkışta, taze meyve notaları sizi enerjiyle doldururken, çiçeksi dokunuşlar sizi bir bahar bahçesinde geziniyormuş hissiyle sarar. Bu eşsiz kokunun etkileyici kombinasyonu hafif simleri ile bedeninizde parıltılı bir dansa başlarken, her kullanımda size ferahlık ve canlılık sunar, gününüzü neşelendirir ve ruhunuzu yükseltir. Kendinizi tropik bir rüyanın içinde bulmak istiyorsanız, bu tam size göre!

 

*Ürün 200 ml hacmindedir.

 

 

 

₺279,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Vücut Spreyleri

 

Vanilla

 

Akıcı ve tatlı kokular arasında, vanilya hafızalarımızda özel bir yer edinir. Sadece tatlı bir aroma değil, aynı zamanda huzur ve sıcaklık hissi verir. Şimdi, bu eşsiz koku duygusunu kendinize getirecek bir yol sunuyoruz. İlk sıkışta ferahlatıcı bir kokuya, ardından tatlı bir vanilya dokunuşuna sahip olacaksınız. Tazeleyici etkisi sayesinde, vanilya içerikli body mistimiz cildinizi nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olacak ve gün boyunca etkisini hissedeceksiniz.

 

*Ürün 200 ml hacmindedir.

 

 

 

₺279,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Vücut Spreyleri

 

Floral Vanilla

 

 

Sonsuzluğa açılan bir kapı gibi, bu çiçeksi ve vanilyalı koku sizi bir rüyanın içine çeker. İlk sıkışta, zarafetin çiçeksi dokunuşu sizi sarar, çiçek bahçesinde yürüyormuş hissi verir. Ardından, sıcak vanilya notaları size sarılır, yumuşak bir kucaklama gibi, sizi huzurun ve sıcaklığın içine çeker. Hafif simler parıldayan bir yıldız gibi bedeninizde dans eder, her hareketinizde bir büyü oluşturur. Bu mistik ve büyülü koku, kendinizi gökyüzünün sonsuzluğunda bulmuş gibi hissettirir, sizi her anınızı bir masala dönüştüren bir yolculuğa çıkarır.

 

*Ürün 200 ml hacmindedir.

 

 

 

₺279,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Vücut Spreyleri

 

Floral

 

 

Çiçeklerin muhteşem kokuları hepimizi büyüler. Şimdi, bu doğal güzelliklerin büyüleyici kokularını gün boyu taşımanın yeni bir yolunu sunuyoruz. Bu özel koku, canlandırıcı ve tazeleyici bir etkiye sahip. İlk sıkışta hafif ve ferah bir çiçek kokusu yayılırken, daha sonra romantik bir notaya dönüşür. Eşsiz kokusu, sizi rahatlatır ve kendinizi taze hissetmenizi sağlar, aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve yumuşak bir görünüm sağlar.

 

*Ürün 200 ml hacmindedir.

 

 

 

₺279,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Meyveli-Misk

 

Meyvelerin ve üst notadaki turunçgil grubunun getirdiği yükselen notalar ile sizleri büyüleyecek. Bergamot, limon ve meyveler ahenk içinde zarif beyaz misk ile birleşiyor. Alt notada bulunan güçlü ve bir o kadar naif olan beyaz misk, amber ve karakteristik özelliği ile bilinen Madagaskar vanilya ile buluşuyor. Meyve ahengi ile başlayan yumuşak geçişli ve gün sonunda iddialı formu ile kendini gösteren imza koku.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

Üst Notalar: Portakal-Bergamot-Limon 

 

Orta Notalar: Meyve karışımları 

 

Alt Notalar: Beyaz Misk-Amber-Madagaskar Vanilya

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Beyaz Çiçekler

 

Bu kokuyu en iyi tanımlayan kelimelerden biri “ışıltılı” demek olacaktır. Taze, limonsu, ferahlatıcı yapısı çiçeksi notalarla özellikle şakayık ile birleşerek bağımlılık yapan bir forma kavuşuyor. Başta narin yapılı, durdukça gösterişli bir çiçek gibi açan, etrafınızdan ilgi toplamanızı sağlayacak bir kokudur. Alt notalarda bulunan odunsu notalar ile birleşen meşe yosunu kokunun dört mevsim kullanılabilir olduğunu ispatlıyor. 

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

Üst Notalar: Liçi-Bergamot-Şeftali 

 

Orta Notalar: Şakayık-Portakal çiçeği-Yasemin-Petunya 

 

Alt Notalar: Misk-Meşe yosunu-Odunsu notalar

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Amber-Vanilya

 

Acı badem ve vanilya baz alınarak oluşturulmuş bu koku, çiçeksi yapı eklenerek elegan ve çekici bir hava yakalıyor. Vanilya notası kokunun tatlılık beklentisini yükseltse de, kimyon-lavanta-amber gibi kuvvetli notalar kokunun odunsu bir forma kavuşmasını sağlıyor. İçeriğinde karakteristik notalar ile oluşturulan bu kokuyu kokladıktan sonra, hep koklamak isteyeceksiniz. 

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

Üst Notalar: Kimyon-Bergamot-Bambulotu 

 

Orta Notalar: Acı badem-Lavanta-Yasemin

 

Alt Notalar: Vanilya-Sandal ağacı-Amber 

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Amber-Vanilya

 

“Tatlı ve tehlikeli” sıfatı ile tasarlanan bu koku, şeftalinin baştan çıkarıcı etkisi ile sıkar sıkmaz kendine hayran bırakıyor. Şeftali notası, kan portakalı ile buluştuğunda tatlımsı, kakule ile buluşarak baharatlı yapısını bizlere sunuyor. Orta notada rom ve konyak ile beraber yasemin ile buluşunca zengin bir harman oluşturuyor. Altta bulunan güçlü notalar ise, kokunun durdukça şeftali ile süregelen tatlı yapısını odunsu yapıya dönüştürüyor. İmza koku niteliği taşıyan en kuvvetli kokulardan biridir. 

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

Üst Notalar: Şeftali-Kan portakalı-Kakule 

 

Orta Notalar: Rom-Konyak-Yasemin

 

Alt Notalar: Paçuli-Vanilya-Tonka fasulyesi-Sandal ağacı- Benzoin-Kaşmir-Vetiver  

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Çiçeksi-Amber

 

Gül notasının zengin baharat notaları ile harmanlanması ile oluşan lüks kokulardan biri. İlk sıktığınız zaman gül ile beraber karanfilin esintisi ve tarçının lezzeti sizi karşılıyor. Orta notada bulunan baharatlar ise amber ve misk ile buluşunca ortaya çiçeksi-amber koku ailesinin imza kokularından biri çıkıyor.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

Üst Notalar: Gül-Karanfil-Ahududu-Siyah frenk üzümü-Tarçın 

 

Orta Notalar: Paçuli-Tütsü-Sandal ağacı

 

Alt Notalar: Misk-Benzoin-Amber 

 

 

₺695,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Odunsu-Meyveli

 

“Asil ve Şık” tanımından ilham alınarak tasarlanan bu kokuda, ilk sıktığınız zaman tazelenmiş hissedeceksiniz. Frenk üzümünün getirdiği aromatik meyve notası, sandal ağacı ile odunsu bir yapı oluştururken, alt notada bulunan çiçekler kokunun asaletini arttırıyor. Elit hissettirecek bir yapıda olan bu kokuyu özel davetlerde yada günlük elegant çizgide kullanabilirsiniz.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

Üst Notalar: Yeşil elma-Bergamot-Limon-Paçuli-Pembe biber-Menekşe

 

Orta Notalar: Misk-Gül-Sandal ağacı

 

Alt Notalar: Siyah frenk üzümü-Şeftali-Amber-Leylak-Ylang ylang 

 

 

₺695,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR