NİŞ (NICHE)

 

Günbatımı zamanı kaşmir bir bluzu giydiğinizi hayal edin. Üstünüzde yumuşacık, ipek gibi bir hissiyat oluşuyor. İşte bu hissiyata eşlik eden koku J-019 kodlu ürünümüz, içerisinde kıymetli kaşmir notası bulundurması ile temiz, pudralı ama bir o kadar da çekici bir koku sunuyor. Kaşmir notasının yanı sıra içerdiği çiçek notaları ve en dipte bulunan hindistan cevizi sizi kokunun bağımlısı yapıyor. Her zaman çok rahatlıkla kullanabileceğiniz, vazgeçemeyeceğiniz, dört mevsimlik bir parfümdür.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Ylang-Ylang-Su yasemini-Bergamot-Çimen

 

• Orta Notalar: Şeftali-Armut çiçeği-Zambak-Osmantus-Menekşe yaprağı

 

• Alt Notalar: Kaşmir-Kehribar-Tonka fasulyesi-Hindistan cevizi-Vanilya

 

 

₺795,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Meyveli-Şipre

 

Çarkıfelek meyvesi, şeftali ve armut gibi tatlı meyvelerin bereketli buketiyle karakter kazanan J-002 kodlu ürünümüz, ahududu ve kırmızı meyvelerin enerjisi ile bizlere sıcacık, dinamik bir koku sunuyor. Orta notada zambak; alt notalarda paçuli ve miskin güçlü kokularıyla iz bırakacak bir gün sonuna imza atıyor. İtalyan stili ile tasarlanan bu kokumuz, meyveli-odunsu koku ailesine sahiptir. Zengin içeriği ile kokladıkça sizi içine çekecek ve enerjinizi yükseltecek bir parfüm arıyorsanız, dört mevsim kullanım rahatlığı ile bu koku tam size göre!

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Çarkıfelek meyvesi-Şeftali-Ahududu-Kuş üzümü-Armut-Kum

 

• Orta Notalar: Zambak

 

• Alt Notalar: Kediotu-Sandal ağacı-Vanilya-Paçuli-Misk

 

 

₺795,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Beyaz Çiçekler

 

Bu kokuyu en iyi tanımlayan kelimelerden biri “ışıltılı” demek olacaktır. Taze, limonsu, ferahlatıcı yapısı çiçeksi notalarla özellikle şakayık ile birleşerek bağımlılık yapan bir forma kavuşuyor. Başta narin yapılı, durdukça gösterişli bir çiçek gibi açan, etrafınızdan ilgi toplamanızı sağlayacak bir kokudur. Alt notalarda bulunan odunsu notalar ile birleşen meşe yosunu kokunun dört mevsim kullanılabilir olduğunu ispatlıyor. 

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

Üst Notalar: Liçi-Bergamot-Şeftali 

 

Orta Notalar: Şakayık-Portakal çiçeği-Yasemin-Petunya 

 

Alt Notalar: Misk-Meşe yosunu-Odunsu notalar

 

 

₺795,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Oriental-Çiçeksi

 

Zarif, taze ve modern çizgide tasarlanmış bir koku olup, ferah ve etkileyici parfüm isteyenler için doğru bir tercih olacaktır. İlk başta burnunuza gelen hafif gül notası, durdukça yerini misk ve tonka fasulyesine bırakıyor. Bu da kokunun asil ve aynı zamanda ferah bir etkiye sahip olmasını sağlıyor.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Notalar: Misk-Tonka fasulyesi-Gül-Odunsu notalar

 

 

₺795,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Meyveli-Misk

 

Meyvelerin ve üst notadaki turunçgil grubunun getirdiği yükselen notalar ile sizleri büyüleyecek. Bergamot, limon ve meyveler ahenk içinde zarif beyaz misk ile birleşiyor. Alt notada bulunan güçlü ve bir o kadar naif olan beyaz misk, amber ve karakteristik özelliği ile bilinen Madagaskar vanilya ile buluşuyor. Meyve ahengi ile başlayan yumuşak geçişli ve gün sonunda iddialı formu ile kendini gösteren imza koku.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

Üst Notalar: Portakal-Bergamot-Limon 

 

Orta Notalar: Meyve karışımları 

 

Alt Notalar: Beyaz Misk-Amber-Madagaskar Vanilya

 

 

₺795,00 KDV Dahil
NİŞ (NICHE)

 

Koku Ailesi: Odunsu-Meyveli

 

“Asil ve Şık” tanımından ilham alınarak tasarlanan bu kokuda, ilk sıktığınız zaman tazelenmiş hissedeceksiniz. Frenk üzümünün getirdiği aromatik meyve notası, sandal ağacı ile odunsu bir yapı oluştururken, alt notada bulunan çiçekler kokunun asaletini arttırıyor. Elit hissettirecek bir yapıda olan bu kokuyu özel davetlerde yada günlük elegant çizgide kullanabilirsiniz.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

Üst Notalar: Yeşil elma-Bergamot-Limon-Paçuli-Pembe biber-Menekşe

 

Orta Notalar: Misk-Gül-Sandal ağacı

 

Alt Notalar: Siyah frenk üzümü-Şeftali-Amber-Leylak-Ylang ylang 

 

 

₺795,00 KDV Dahil
Aromatic

 

Koku Ailesi: Odunsu - Aromatik

 

Bu kokuyu tek bir kelime ile anlatacak olsak “aftershave” tarzı demek en doğru seçim olacaktır. Turunçgil ve baharatlı yapısı ile hem temiz hem fresh hemde yoğun bir koku. Sıktığınız anda sanki tıraş sonrası ferahlığı ve kokusu burnunuza gelecek, ardından durdukça hem fresh hem baharatlı olmayı başarabilen nadir tasarımlardan biri ile karşılaşacaksınız.

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Limon-Greyfurt-Pembe biber-Bergamot-Kişniş-Nane-Aldehitler

 

• Orta Notalar: Kavun-Yasemin-Zencefil-Nutmeg

 

• Alt Notalar: Labdanum-Paçuli-Sandal ağacı-Sedir ağacı-Amber-Tütsü-Amberwood

 

 

₺495,00 KDV Dahil
Aquatic

 

Koku Ailesi: Aromatik - Akuatik

 

Okyanus sularından gelen esinti ile başlayan, yoğun ve derin yapılı bir koku olarak günümüze eşlik edecek bir yapıya sahiptir. İçerisinde bulunan aromatik yapılı bitkiler kokuya derinlik kazandırırken, deniz notaları kokunun serin bir şekilde etrafınıza yayılmasını sağlıyor. Okyanus ile buluşan bir kanyonda yüzünüze çarpan esinti gibi sizi ferah hissettirirken, güçlü karakter oluşturarak arkanızda iz bırakacak. 

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

• Üst Notalar: Bergamot-Deniz notaları

 

• Orta Notalar: Sardunya-Kekik-Adaçayı

 

• Alt Notalar: Paçuli-Tütsü

 

 

₺495,00 KDV Dahil
Floral

 

Koku Ailesi: Çiçeksi

 

 

Zarif, çiçeksi ve hafif odunsu aromasıyla, enerjik fakat huzurlu bir koku olan F-111 kodlu ürünümüz uyum ve zarafeti ile sizi ve etrafınızdakileri büyüleyecek. Toprağın baharatla harmanlandığı paçuli ile rhubarbın tazeleyici notaları, zambağın ferahlığı ve gülün tazeliği ile formülize edilen bu kokuyu dört mevsim çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

 

*Ürün 50 ml hacmindedir.

 

 

 Üst Notalar: Rhubarb-Menekşe yaprağı

 

• Orta Notalar: Zambak-Gül

 

 Alt Notalar: Meşe yosunu-Paçuli-Misk

 

 

₺495,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR